עבירות סמים

עבירות סמים

נעצרתם על אשמת עבירת סמים?

חוששים מהליך פלילי שיכתים את שמכם?

צרכים את עזרתו של עורך דין פלילי מנוסה בתחום הסמים?

צרו קשר עוד היום עם עורך דין פלילי שאול דבח למניעת השלכות חמורות על עתידכם!

דבח_צור_קשר2
Shoul_Dabach
חלק ניכר מהציבור ובפרט בני הנוער מתקשים להפנים את העובדה שגם "פעם אחת" ושימוש "בסם קל" מהווים עבירה פלילית שהמחוקק רואה בה נגע שיש להלחם בו בכל הכח. ראו הוזהרתם. אין בישראל סם מותר לשימוש. לא לבד ולא עם חברים. החוק אוסר איסור גורף ומוחלט על שימוש בסמים מכל סוג שהוא.

 

  משרד עו"ד פלילי שאול דבח מתמחה בתחום הפלילי, לרבות עבירות סמים. למשרדנו רשימה של הצלחות בייצוג נאשמים בתחום של עבירות סמים. ייעוץ משפטי יעיל ואיכותי משלב החקירה במשטרה ועד לדיון בבית המשפט.

 

מה היא פקודת הסמים?

פקודת הסמים המסוכנים {נוסח חדש}, התשל"ג – 1973 – זהו החוק שבעצם מסדיר את כל התחום של עבירות סמים והטיפול בעברייני סמים. בחוק כמובן כתוב בצורה שלא משתמעת לשתי פנים מה מותר ומה אסור (תאמינו לי מהכרה מעמיקה של החוק כמעט ואין דברים מותרים כשזה נוגע לסמים) וכן מה העונשים בגין כל עבירה על החוק.

עבירות סמים מצריכות עורך דין מקצוען ומנוסה! קצת מהצלחותינו האחרונות:

החזקת סמים מסוכנים לצריכה עצמית

הצלחות עו"ד פלילי שאול דבח בתחום המשפט הפלילי החזקת סמים מסוכנים לצריכה עצמית פ"א 3488/06 של תחנת מסובים - החזקת סמים מסוכנים לצריכה עצמית (עו"ד פלילי דבח ייצג את החשוד). כנגד החשוד, בחור צעיר שלו עבר פלילי מגוון, אך לא בעבירת סמים, נפתחה חקירה בעקבות חשד להחזקת סמים מסוכנים. החשוד פנה אל סניגור ושטח בפניו [...]

נאשם, לו ייוחסו 5 עבירות של סחר בסמים מסוכנים ועבירות של תיווך לסם – שוחרר למעצר בית

הצלחות עו"ד פלילי שאול דבח בתחום המשפט הפלילי נאשם, לו ייוחסו 5 עבירות של סחר בסמים מסוכנים ועבירות של תיווך לסם - שוחרר למעצר בית מ"ת 22116-07-17 - שחרור למעצר בית לקוח משרדי, שהוגש נגדו כתב אישום המייחס לו 5 עבירות של סחר בסמים מסוכנים ועבירות של תיווך לסם!!! סחר בסם מסוכן - עבירה לפי [...]

סוחר סמים לא ירצה עונש מאסר (כפי שפורסם ב YNET)!!!

הצלחות עו"ד פלילי שאול דבח בתחום המשפט הפלילי סוחר סמים לא ירצה עונש מאסר (כפי שפורסם ב YNET)!!! בהמשך לעדכון בדבר שחרור ממעצר עד תום ההליכים של נאשם שהואשם בסחר ותיווך בסמים מסוכנים אנו שמחים לבשר לכם כי הגזר דין שהתקבל בימים אלו הוחלט שהלקו אותו ייצג עורך דין דבח שאול לא ירצה עונש מאסר. [...]
shutterstock_217065625
6

עבירות סמים – סוגי העבירות:

בעבירות על פקודת הסמים ניתן להבחין בכמה עבירות
עקריות וחומרתן משליכה כמובן על רף הענישה.

  1. גידול סם והחזקת סם.
  2. שימוש עצמי בסם.
  3. גידול סמים ואחזקת סמים שלא לשימוש עצמי.
  4. סחר בסמים.

בהמ"ש מבקש להעביר מסר לציבור כי שלום הציבור
בכלל ושלומו האישי של כל אדם באשר הוא ועל כן
מתייחס בחומרה לתחום של עבירות סמים עם דגש מיוחד
על עבירות של סחר בסמים ומשית עונשי מאסר
בפועל ממושכים.

shutterstock_167480909

בהמ"ש מבקש באופן זה להתריע ולהרתיע את העבריין הפוטנציאלי, לבל ייתן דרור לגחמותיו וירסן את עצמו טרם השימוש בסם המסוכן או והחמור מזאת הפיתוי לעשיית כסף קל והסחר בסמים.

ללא כל התחייבות מצדכם

ועם התחייבות להעניק לכם תשובה ראויה ומקצועית!!!

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח.

במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר שמשמאל, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

משרד עורך-דין פלילי שאול דבח,
עין הקורא 10 (בניין מגדל היובל קומה 9) ראשון לציון.
טלפון: 03-5094509 , פקס: 1533-5096509
נייד לפניות דחופות: 052-2340999
דוא"ל: s_adv@ds-lawyer.co.il

לשימת לב:
אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

זכרו !!!
ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.
 צור קשר