החזקת סכין שלא כדין ושימוש ברכב ללא רשות​

ת.פ. 1188/06 (השלום לנוער תל אביב) – החזקת סכין שלא כדין ושימוש ברכב ללא רשות. סיום ההליך "באי הרשעה"!!! כנגד נאשם מס' 2,  קטין תלמיד בתיכון כבן 17 שנים, הוגש כתב אישום המייחס לו עבירות של החזקת סכין שלא כדין ושימוש ברכב ללא רשות.

על פי עובדות כתב האישום נתפס הנאשם יחד עם נאשם מס' 1 כשהם גוררים בשעת לילה מאוחרת אופנוע ונמלטים לאחר שניידת סיור הבחינה בהם. בחיפוש על גופו של נאשם 2 נמצאה גם סכין מבלי שיכל לספק הסבר מניח את לעניין סיבות החזקתה.

במרכז הראיות וכעדי תביעה בתיק הנ"ל, עמדו שוטרי ומתנדבי משטרת ישראל שהבחינו בנאשמים ותפסו אותם לאחר מרדף וחיפושים קצרים בנבכי איזור התעשייה של חולון וזאת בשעת ליל מאוחרת.

 

בעברו של נאשם מס' 2 חקירות במשטרה בחשד לביצוע עבירות של אלימות.הסניגור והמאשימה הסכימו בניהם כי הנאשם 2' יודה בעבירות המיוחסות לו והצדדים ייעתרו בצוותא לעונש של התחייבות להימנע מביצוע עבירה בעתיד וכן שירות לתועלת הציבור (של"צ) וזאת כמובן באי הרשעה. כמו כן שמרה המאשימה את הזכות לבקש שלילת רישיון נהיגה של הקטין בפועל וזאת החל מיום בו הקטין יוציא רישיון נהיגה וכן שלילה על תנאי.בית המשפט הכריע את דינו, ולאור עתירת הצדדים, טרם מתן גזר הדין הורה בית המשפט על הפניית הקטין לשירות המבחן בכדי שהאחרון יחווה דעתו לעניין אפשרות סיום ההליך באי ההרשעה.לאחר קבלת חוו"ד קצינת המבחן, גזר בית המשפט על הנאשם עונש בסיס טיפול וחינוך וקבע כי הנער יעשה 60 שעות שירות לטובת הקהילה, יחתום על התחייבות להימנע מביצוע העבירות בהן הורשע וזאת לשנה מיום מתן גזר הדין. בית המשפט קיבל את עמדת הסניגור ולא נעתר לבקשת המאשימה לעניין שלילת הרישיון בפועל, אלא הורה על שלילה על תנאי.חשוב לציין כי בניהול תיקי נוער ישנה חשיבות עילאית לסיים את ההליך השיפוטי.

ב"אי הרשעה" וזאת מהטעמים שפורטו לעיל באתר זה שבכלליות מבקשים לאפשר לקטין להמשיך בחייו ללא מגבלות וזאת במטרה לשלבו כאדם בוגר ונורמטיבי בחברה שלנו.כמו כן חשוב שיתוף הפעולה של הקטין עם שירות המבחן וכן הליווי הצמוד, הייעוץ וההכוונה היום יומית שמעניק הסניגור וצוות משרדו לקטין לפני ואחרי המפגשים עם קציני המבחן.

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח.

במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר בתחתית הדף, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

 

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל"צ.

טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509

נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999

בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

 

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

 

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.

שליחה

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

עורך דין שאול דבח

 

 

משרד עו"ד פלילי, גירושין ומשפחה שאול דבח מתמחה בתחום המשפט הפלילי: ייעוץ משפטי יסודי ואפטיבי במגוון סוגיות משפטיות, החל משלב החקירה במשטרה ועד לייצוג בבית המשפט.

 

לכל אחד ואחת מגיע לקבל ייעוץ משפטי איכותי!

 

בשלהי שנת 2004 נוסד משרד עו"ד פלילי שאול דבח. משרד עורכי הדין הינו משרד בוטיק, בעל מוניטין רב שנצבר עם השנים לאור ההצלחות הרבות שנחל עורך דין פלילי שאול דבח בתיקים שניהל ובהם ייצג בתחום המשפטי הפלילי.

 

המשרד ממקום במרכז העיר ראשון לציון, בעל שלוחה בתל אביב וביבנה ונותן מענה לציבור לקוחות מכל רחבי הארץ לרבות ייצוג בכל הערכאות השיפוטיות. משרדנו משלב בין מקצוענות בתחום ההתמחות - המשפט הפלילי, ליחס אישי עבור כל הלקוח ולקוח עד השגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

תחומי התמחות במשפט הפלילי 

 

מחיקת רישום פלילי / משטרתי
אלימות במשפחה
התמחות בגישור וגירושין
מפת אתר
שחרור ממעצר
נהיגה בשכרות
עבירות המתה
עבירות כלכליות
עבירות סמים
עורך דין צבאי
חקירה במשטרה
שחרור ממעצר
מחיקת רישום פלילי
עבירות תקיפה ואלימות
תקיפת שוטרים
עבירות מין
עבירות רכוש
ייצוג קטינים​

תחומי התמחות במשפט משפחה וגירושין 

 

גישור
גירושין
ייצוג בבית המשפט לעינייני משפחה
ייצוג בבית הדין הרבני
הסכמי ממון
חלוקת רכוש
צוואות
ירושות
הסדרי ראיה
משמרות​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il
טלפון: 03-5094509
נייד: 052-2340999
פקס: 1533-5096509
shauldabbahlaw@gmail.com​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח. במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי לפי הפרטים הנ"ל.

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

03-5094509       |       052-2340999       |       1533-5096509       |       shauldabbahlaw@gmail.com​