הבעל נחשד בהיזק בזדון והאישה באיומים על קטינה​

סגירת תיק במשטרה כנגד בעל ואישה, הבעל נחשד בהיזק בזדון והאישה באיומים על קטינה – בתו של הבעל מנישואיו הראשונים – התיק במשטרה נסגר בהיעדר אשמה!!!!!!: תיק חקירה – תחנת ראשל"צ תיק מס' 486961/2012. תיק החקירה נסגר בהיעדר אשמה!!! (עו"ד דבח שאול ייצג את החשודים).

אירוע שהתרחש בעיר ראשל"צ במהלך נובמבר שנת 2012. האירוע הקשה היו מעורבים בעל ואישה ובתו הקטינה של הבעל מנישואיו הראשונים, אשר מתגוררת עם עוד שתי קטינות אצל בני הזוג החשודים.

אל משרדי פנו כשהם נסערים, בני זוג, נורמטיביים לחלוטין, אשר הבעל עובד בתפקיד בכיר בחברה בעלת זיקה למידע רגיש.

 

לח"מ הובהר על ידי הבעל, כי ובמידה ההליך הפלילי נגדו לא יסתיים בפחות מזיכוי מוחלט, הוא ייאלץ לסיים את עבודתו בחברה, בה הוא מכהן בתפקיד בכיר ורגיש כאמור.

החשודים גרים בבית עם בתם המשותפת בת 7 וחצי ועם שתי בנות נוספות, בנותיו של החשוד מנישואיו הראשונים, אחת בת 20 ואחותה בת 16.

שתי בנותיו של החשוד, ננטשו על ידי אימן ואומצו על ידי החשודים, כאשר האחרונים מגדלים אותן על הבת השלישית בצורה ראויה להערצה למרות כל הקשיים העומדים בדרכם.

 

ביום האמור, בגין ויכוח סתמי שנסב על חלוקת מטלות בבית עם בנות מתבגרות – ממש כמו בכל בית. החשודה שאבדה במקצת עשתונות, אף מיררה בבכי והעלתה אפשרות של גט, פירוק המשפחה ועזיבת הבית, חלילה.

החשוד שנלחץ והיה גם נסער, נטל חפץ גדול וכבד שנקרא בדרכו והטיח אותו על הריצפה. בהמשך הרוחות התלהטו והחשודה, ברגע של שטות וחריג הטיחה דברים כלפי החשוד והצהירה כי קצה באי שיתוף הפעולה והיעדר העזרה במטלות הבית מצד יתר בני המשפחה ולדברי המשטרה איימה על אחת הבנות.

הגיעה משטרה לבית ככל הנראה לאור פניית אחת הבנות או מי מהשכנים. אחת הבנות נחקרה במקום, החשוד והחשודה נחקרו/נתנו עדות במשטרה.

למותר לציין כי במידה ומי מהחשודים היה עומד לדין פלילי, עונשו היה חמור וזאת לאור העובדה כי המדובר בעבירה כלפי קטין, בתם.

 

לאחר שהח"מ בחן את עובדות האירוע, ראיין את החשודים ומד מה החומר החקירתי הקיים. נעשתה פנייה אל ראש משרד החקירות במשטרת ראשל"צ.

לאחר בחינת העתירה הוחלט בצעד אמיץ, יש לומר, כי תיק החקירה נגד החשוד ייסגר בעילת אין אשמה פלילית במעשים – שקול לזיכוי מוחלט – כך נסללה דרכו להמשיך לעבוד בעבודתו. נגד האישה התיק נסגר בעילת היעדר ראיות.

 

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח.

במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר בתחתית הדף, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

 

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל"צ.

טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509

נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999

בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

 

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

 

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.

שליחה

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

עורך דין שאול דבח

 

 

משרד עו"ד פלילי, גירושין ומשפחה שאול דבח מתמחה בתחום המשפט הפלילי: ייעוץ משפטי יסודי ואפטיבי במגוון סוגיות משפטיות, החל משלב החקירה במשטרה ועד לייצוג בבית המשפט.

 

לכל אחד ואחת מגיע לקבל ייעוץ משפטי איכותי!

 

בשלהי שנת 2004 נוסד משרד עו"ד פלילי שאול דבח. משרד עורכי הדין הינו משרד בוטיק, בעל מוניטין רב שנצבר עם השנים לאור ההצלחות הרבות שנחל עורך דין פלילי שאול דבח בתיקים שניהל ובהם ייצג בתחום המשפטי הפלילי.

 

המשרד ממקום במרכז העיר ראשון לציון, בעל שלוחה בתל אביב וביבנה ונותן מענה לציבור לקוחות מכל רחבי הארץ לרבות ייצוג בכל הערכאות השיפוטיות. משרדנו משלב בין מקצוענות בתחום ההתמחות - המשפט הפלילי, ליחס אישי עבור כל הלקוח ולקוח עד השגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

תחומי התמחות במשפט הפלילי 

 

מחיקת רישום פלילי / משטרתי
אלימות במשפחה
התמחות בגישור וגירושין
מפת אתר
שחרור ממעצר
נהיגה בשכרות
עבירות המתה
עבירות כלכליות
עבירות סמים
עורך דין צבאי
חקירה במשטרה
שחרור ממעצר
מחיקת רישום פלילי
עבירות תקיפה ואלימות
תקיפת שוטרים
עבירות מין
עבירות רכוש
ייצוג קטינים​

תחומי התמחות במשפט משפחה וגירושין 

 

גישור
גירושין
ייצוג בבית המשפט לעינייני משפחה
ייצוג בבית הדין הרבני
הסכמי ממון
חלוקת רכוש
צוואות
ירושות
הסדרי ראיה
משמרות​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il
טלפון: 03-5094509
נייד: 052-2340999
פקס: 1533-5096509
shauldabbahlaw@gmail.com​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח. במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי לפי הפרטים הנ"ל.

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

03-5094509       |       052-2340999       |       1533-5096509       |       shauldabbahlaw@gmail.com​