חטיפת קטין

ברצוני לספר לכם על אירוע אשר הוכיח חד משמעית את הנחת העבודה שלי, לפיה השילוב בין  והמומחיות בתחום דיני המשפחה, הינו השילוב המנצח ובזכות ההתמחות, הלקוחות במשרדי מקבלים "כיפת ברזל" בכל החזיתות בהן הם מתמודדים.

 

אירוע קשה, שנכנס לטיפול במשרדי בפגרה

אירוע שבסופו ובזכות ההתמחות בשני התחומים ותוך כדי התנהלות מקבילה בשתי זירות משפטיות סבוכות, הצלחתי לסכל מזימה מתוכננת שתכליתה הייתה חטיפת קטין מידי אביו שיוצג על ידי, והברחתו לחו"ל ובמקביל ניסיון להפליל את האב בפלילים בכדי למנוע ממנו אפשרות להלחם על השבת בנו!!!

 

חזית במישור הפלילי:

יחידה חוקרת: משטרת בת – ים.החשד כנגד הלקוח: תקיפה ואיומים כלפי אשתו.העונש הצפוי במקרה של הרשעה: מאסר מאחרי סורג ובריח.

 

חזית בדיני המשפחה:

בית המשפט לענייני משפחה ברמת גן : עתירת האישה לצו הרחקה כנגד הלקוח תוך ניסיון לעשות מינוף בתיק החקירה הפלילית שעומד כנגדו.מנגד הונחה לפתחו של בית המשפט עתירה דחופה מטעם הלקוח להשבת בנו הקטין לחזקתו.

 

תוצאה לאחר הטיפול המשפטי שהתבצע על ידי משרדי:

במישור הפלילי:

האב שנחשד בתקיפה סתם ובאיומים, שוחרר ממעצר ללא תנאים מגבילים, פרט לאי יצירת קשר עם המתלוננת.

 

במישור דיני המשפחה:

הקטין, בצו בית המשפט לענייני משפחה בר"ג, שהתכנס לישיבה דחופה בפגרה, הושב לאלתר לידי אביו ומשפחתו!!!

אני ייצגתי את החשוד בהליכים הפליליים וכן בבית המשפט לענייני משפחה.

 

פרטי האירוע

פנה אל משרדי, באמצעות בני משפחתו, אדם שסיפר כי בשנה ומחצה האחרונות, התגורר עם בנו הקטין אצל אימו, הסבתא של הקטין וביחד בכוחות משולבים הם מגדלים את הקטין, בן 4 שנים כאשר אימו באה לבקרו מעת לעת.

בהמשך דווח לי כי ממש כמו בתסריט כתוב מראש, הלקוח נפל קורבן למזימה מתוכננת לחטוף את הקטין מחזקתו ולהבריחו לאוקראינה על יד אימו שאינה אזרחית ישראלית ובמקביל הפללתו באישומים פליליים שמטרתם לסכל כל יכולת מטעמו לפעול לסיכול מזימת החטיפה.

 

מדיווח המשפחה עולה כי, האם בעת הביקור אצל הקטין, לקחה אותו לטיול בגינה וחטפה אותו.אותה אם התקשרה אל הסבתא והודיעה לה שהקטין נחטף והם לא יראו אותו יותר.כאן הסתבכה העלילה עת אביו של הקטין אותו ייצגתי, חייג אל האם שככל הנראה תכננה מראש להקליט את השיחה ובתחבולה "סחטה" איום על חייה מהלקוח שלי.אותו לקוח נעצר מיידית בחשד לתקיפה ואיומים והקטין נותר אצל האם ללא ידיעה היכן הוא נמצא ועם מי.בנקודה זו כאמור לעיל, עת הלקוח עצור ובנו חטוף, בני המשפחה פנו אל משרדי.הקושי המשפטי היה לשלב בין הדין הפלילי ודיני האישות ולנסות להשיב את הקטין לדיד האב, שנמצא במעצר לאור שתואר לעיל.

 

לאחר בניית אסטרטגיה וטקטיקה משולבת, הוגשו בקשות לבית המשפט לענייני משפחה בדבר השבתו של החטוף לאביו ובקשה לקיום דיונים בהולים, כמו כן עתרתי בדחיפות לצו עיכוב יציאה מהארץ של הקטין וניהלתי משא ומתן שארך שבוע ומס' דיונים לשחרר את האב ממעצר.לציין כי לדיון הראשון בבית המשפט התייצב האב מבית המעצר כשהוא אזוק על כל המשתמע מכך וכאן היה קושי להסביר כי המדובר בעלילה נגדו שנרקחה מבעוד מועד – לחטוף את בנו ולהפלילו בפלילים.

 

במקביל פעלתי במישור הפלילי מול הרשות החוקרת, להפריך את טענות האם ולהביא לשחרורו של הלקוח ממעצר בו שהה, ללא כל תנאי מגביל, פרט ליצירת קשר עם אותה אישה שניסתה להפלילו.הצלחתי לשכנע את המדינה כי לא הייתה תקיפה וכי האיומים הינם במדרג תחתון ופרי לתחבולה של המתלוננת וכאמור הלקוח שוחרר ללא כל הגבלות מלבד איסור מפגש עם המתלוננת.

 

בהמשך עתרתי לדיון נוסף דחוף בפגרה בבית המשפט לענייני משפחה בבקשה להשבת החטוף ובדיון עלה בידי לשכנע את בית המשפט כי יש להשיב את הקטין לחזקתו של אביו וסבתו וזאת לאלתר!!! אכן. הקטין הושב לידי אביו והניסיון של האם כשל.

 

"אני שמח ומסופק כי לאחר מאמץ משפטי מורכב בשתי חזיתות קשות ששילבו מומחיותי בתחום המשפט הפלילי ובדיני המשפחה, הצלחתי לשכנע שתי ערכאות שונות בצדקת הלקוח שלי ובעצם מנעתי עיוות קשה שהיה עלול להיות מנת חלקו… ניתוק מבנו וישיבה מאחרי סורג ובריח – כיום הקטין בחזקת הלקוח שלי והם שבו לשגרת חייהם".

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח.

במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר בתחתית הדף, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

 

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל"צ.

טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509

נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999

בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

 

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

 

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.

לצפייה בכתבה:

שליחה

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

עורך דין שאול דבח

 

 

משרד עו"ד פלילי, גירושין ומשפחה שאול דבח מתמחה בתחום המשפט הפלילי: ייעוץ משפטי יסודי ואפטיבי במגוון סוגיות משפטיות, החל משלב החקירה במשטרה ועד לייצוג בבית המשפט.

 

לכל אחד ואחת מגיע לקבל ייעוץ משפטי איכותי!

 

בשלהי שנת 2004 נוסד משרד עו"ד פלילי שאול דבח. משרד עורכי הדין הינו משרד בוטיק, בעל מוניטין רב שנצבר עם השנים לאור ההצלחות הרבות שנחל עורך דין פלילי שאול דבח בתיקים שניהל ובהם ייצג בתחום המשפטי הפלילי.

 

המשרד ממקום במרכז העיר ראשון לציון, בעל שלוחה בתל אביב וביבנה ונותן מענה לציבור לקוחות מכל רחבי הארץ לרבות ייצוג בכל הערכאות השיפוטיות. משרדנו משלב בין מקצוענות בתחום ההתמחות - המשפט הפלילי, ליחס אישי עבור כל הלקוח ולקוח עד השגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

תחומי התמחות במשפט הפלילי 

 

מחיקת רישום פלילי / משטרתי
אלימות במשפחה
התמחות בגישור וגירושין
מפת אתר
שחרור ממעצר
נהיגה בשכרות
עבירות המתה
עבירות כלכליות
עבירות סמים
עורך דין צבאי
חקירה במשטרה
שחרור ממעצר
מחיקת רישום פלילי
עבירות תקיפה ואלימות
תקיפת שוטרים
עבירות מין
עבירות רכוש
ייצוג קטינים​

תחומי התמחות במשפט משפחה וגירושין 

 

גישור
גירושין
ייצוג בבית המשפט לעינייני משפחה
ייצוג בבית הדין הרבני
הסכמי ממון
חלוקת רכוש
צוואות
ירושות
הסדרי ראיה
משמרות​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il
טלפון: 03-5094509
נייד: 052-2340999
פקס: 1533-5096509
shauldabbahlaw@gmail.com​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח. במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי לפי הפרטים הנ"ל.

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

03-5094509       |       052-2340999       |       1533-5096509       |       shauldabbahlaw@gmail.com​