להלן סיקור של תיק גירושין, שהפך לשני תיקי גירושין​

להלן סיקור של תיק גירושין, שהפך לשני תיקי גירושין, עת בראשית נשכרו שירותיו המשפטיים של עורך דין ומגשר מוסמך, דבח שאול, על ידי גבר שחשד כי אשתו בוגדת בו עם גבר זר, אדם נשוי, בעל משפחה.

בהמשך לדברים עם קבלת האישור לדבר הבגידה, אשתו של אותו גבר נשוי בוגדני, שנודע לה כי בעלה מנהל רומאן אסור עם אישה נשואה ובעקבות המלצות שקבלה, בחרה גם היא לשכור את שירותיו המשפטיים של עורך דין ומגשר דבח שאול כך שמשרדי מייצג היום את שני הצדדים הנבגדים.

עו"ד דבח שאול מייצג מחד את הבעל הנבגד ומאידך ובמקביל את האישה הנבגדת.

 התיק והאירועים בו לאור הייחודיות שבהם, זכה לסיקור תקשורתי נרחב במהלך חודש אפריל 2015 בעיתון ידיעות אחרונות.

ביום 26/3/2015 פנה אל משרדי בחור צעיר, אב ל 3 ילדים שסיפר לי כי אשתו פתחה כנגדו בחזית משפטית בבית המשפט לענייני משפחה בראשל"צ.

האישה לא תבעה ברבני גירושין ולא בכדי כמובן, הרי היא מודעת היטב למעלליה ועל ההשלכות שיש לדבר בגידתה בבית הדין הרבני.

לאחר ראיון עימו הבנתי כי בין יתר הדברים עולה חשש לבגידה מצידה של האישה.

בו בערב נשכרו שירותיי והצמדתי ללקוח חוקר פרטי.

לא היה צריך יותר מדי זמן ולאחר 5 שעות, בשעה 02:30 החוקר סיים מלאכתו… האישה נצפתה בשעה 22:00 מגיעה לבת ים, שלא עם רכבה, איזור התעשייה, לחנות סלונים, נכנסת לשם ושוהה שם עם המאהב שלה עד 02:00 לפנות בוקר כשמן הסתם הם לא בחנו סלונים.

במהלך השעות אף השניים הזמינו פיצה שהובאה עם שליח.

האישה תוצפתה כשהיא יוצאת עם המאהב מהמחסן, נכנסים לרכבו והוא מסיע אותה לחלקו האחורי של הבניין בו היא גרה עם הלקוח שלי… הלקוח שהמתין לה ער ומודע למתרחש.

למחרת היום נודע לאשתו של אותו גבר מאהב כי בעלה מנהל רומאן עם אישה נשואה… כיום היא במשא ומתן לשכירת שירותיי המשפטיים כך שאני אייצג את שני הצדים שנפגעו כתוצאה מהרומאן האסור.

 " המדובר על תיק נוסף מיני רבים הנמצאים בטיפולי, תיק שמעיד שהמציאות על כל דמיון ואת ההכרח בשכירת שירותיו של עורך דין המומחה בתחום ובקי ברזי עולם הגירושין בכדי להשיג תוצאות מיטיבות.

המדובר בבחור צעיר, אב ל 3 ילדים שפנה אל משרדי נסער ונרגש ובזכות העובדה ששכר את שירותיי לאלתר ובוצעו בעבורו מספר מהלכים משפטיים וטקטיים, הלקוח יוכל לנהל את תיק הגירושין שנכפה עליו כשידו על העליונה.

אמנם לקורא מהצד יצטייר האירוע כפיקאנטי ואף משעשע, אך אין די מילים לתאר את תחושת העלבון והכאב שמלווים את הלקוח שלי עת נודע לו כי כל התובענות של אשתו הינן מסווה לרומאן אותו היא מנהלת עם גבר נשוי.

אגב… אשתו הנבגדת של אותו גבר נשוי, אף פנתה אל משרדי לשם ייעוץ וייצוג משפטי… טובים השניים מן האחד

"תיק גירושין סבוך ומורכב עם אמוציות מרובות אשר במרכזו פרשיית אהבים ושבגינה נשכרו שירותיו המשפטיים של עורך דין ומגשר דבח שאול על ידי גבר שאשתו מנהלת רומאן אסור עם גבר זר, נשוי אף הוא ובעל משפחה כאשר בהמשך אשתו של אותו גבר בוגדני שכרה אף היא את שירותיו המשפטיים של עורך דין ומגשר דבח שאול"

להלן כתבה אשר התפרסמה אודות תיק גירושין מורכב ושבמרכזו פרשיית אהבים בין אישה נשואה הבוגדת בבעלה לבין גבר נשוי הבוגד באשתו.

בתיק הנ"ל נשכרו שירותיי המשפטיים הן על ידי משפחתו של הגבר הנבגד והן על ידי משפחתה של האישה הנבגדת כך שאני מייצג באותה מסכת עובדתית שני צדדים נבגדים"

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח.

במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר בתחתית הדף, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

 

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל"צ.

טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509

נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999

בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

 

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

 

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.

שליחה

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

עורך דין שאול דבח

 

 

משרד עו"ד פלילי, גירושין ומשפחה שאול דבח מתמחה בתחום המשפט הפלילי: ייעוץ משפטי יסודי ואפטיבי במגוון סוגיות משפטיות, החל משלב החקירה במשטרה ועד לייצוג בבית המשפט.

 

לכל אחד ואחת מגיע לקבל ייעוץ משפטי איכותי!

 

בשלהי שנת 2004 נוסד משרד עו"ד פלילי שאול דבח. משרד עורכי הדין הינו משרד בוטיק, בעל מוניטין רב שנצבר עם השנים לאור ההצלחות הרבות שנחל עורך דין פלילי שאול דבח בתיקים שניהל ובהם ייצג בתחום המשפטי הפלילי.

 

המשרד ממקום במרכז העיר ראשון לציון, בעל שלוחה בתל אביב וביבנה ונותן מענה לציבור לקוחות מכל רחבי הארץ לרבות ייצוג בכל הערכאות השיפוטיות. משרדנו משלב בין מקצוענות בתחום ההתמחות - המשפט הפלילי, ליחס אישי עבור כל הלקוח ולקוח עד השגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

תחומי התמחות במשפט הפלילי 

 

מחיקת רישום פלילי / משטרתי
אלימות במשפחה
התמחות בגישור וגירושין
מפת אתר
שחרור ממעצר
נהיגה בשכרות
עבירות המתה
עבירות כלכליות
עבירות סמים
עורך דין צבאי
חקירה במשטרה
שחרור ממעצר
מחיקת רישום פלילי
עבירות תקיפה ואלימות
תקיפת שוטרים
עבירות מין
עבירות רכוש
ייצוג קטינים​

תחומי התמחות במשפט משפחה וגירושין 

 

גישור
גירושין
ייצוג בבית המשפט לעינייני משפחה
ייצוג בבית הדין הרבני
הסכמי ממון
חלוקת רכוש
צוואות
ירושות
הסדרי ראיה
משמרות​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il
טלפון: 03-5094509
נייד: 052-2340999
פקס: 1533-5096509
shauldabbahlaw@gmail.com​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח. במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי לפי הפרטים הנ"ל.

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

03-5094509       |       052-2340999       |       1533-5096509       |       shauldabbahlaw@gmail.com​