שחרור ממעצר של גננת

שחרור ממעצר ללא תנאים מגבילים של גננת בגן ילדים החשודה בתקיפה והתעללות נפשית בילדי גן הילדים בו הועסקה.

הופנתה אל משרדי חשודה בת 60 לערך, נטולת עבר פלילי, גננת במקצועה מזה 20 שנים.

החשודה נעצרה בגין חשדות קשים, שחלקם מתועדים באמצעות מצלמות אבטחה, בהם היא נראית לכאורה פוגעת בילדי הגן בו היא עובדת.

המדובר באירועים שקרו לפני חודשיים לערך עת מבצע צוק איתן עת גן הילדים התנהל במבנה ארעי שלא מותאם לצרכי הילדים וצוות הגננות.

החשודה נחקרה באזהרה או שלא באזהרה במשך יממה שלמה ללא ייעוץ משפטי ולאחר שבלתה לילה שלם בבית המעצר אבו כביר, הובאה בערב חג שמחת תורה לדיון בפני שופטת מעצרים תורנית.

לאחר דיון ארוך בו נחקר נציג המשטרה, בית המשפט דחה על הסף את בקשת המשטרה ובתוכה את קביעת המשטרה למסוכנות וחשש לשיבוש ומבקשה של הארכת מעצר ל 7 ימים לא נותר דבר… מרשתי שוחררה ללא תנאים פרט לאי יצירת קשר עם יתר החשודות והימנעות מלבוא לגן הילדים לתקופה של חודש.

החלטה שכזאת מבית המשפט מעידה דבר או שניים על חוזקן של הראיות ומשליכה כמובן על המשך או נכון יותר סיומו המהיר של ההליך הפלילי שנכפה על מרשתי.

משטרת ישראל והציבור בכלל חייבים להבין כי לא כל התנהלות לא תקינה אם בכלל ולא כל תפקוד לקוי בעבודה או שלא לפי הנהלים מהווה עבירה פלילית.

גם אם קרו טעויות בדרך, טעויות נקודתיות ברצף של עשרות רבות שנות קריירה מפוארת בחינוך דורות של ילדים, אזי ישנן מסגרות ראויות לבחון זאת ולהסיק מסקנות… בוודאי לא חקירה פלילית והליכי משפט.

 

פרטי המקרה והקושי המשפטי (כולל ראיונות ל- YNET, MAKO)

כתבות בערוצי YNET, MAKO

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח.

במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר בתחתית הדף, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

 

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל"צ.

טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509

נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999

בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

 

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

 

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.

שליחה

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

עורך דין שאול דבח

 

 

משרד עו"ד פלילי, גירושין ומשפחה שאול דבח מתמחה בתחום המשפט הפלילי: ייעוץ משפטי יסודי ואפטיבי במגוון סוגיות משפטיות, החל משלב החקירה במשטרה ועד לייצוג בבית המשפט.

 

לכל אחד ואחת מגיע לקבל ייעוץ משפטי איכותי!

 

בשלהי שנת 2004 נוסד משרד עו"ד פלילי שאול דבח. משרד עורכי הדין הינו משרד בוטיק, בעל מוניטין רב שנצבר עם השנים לאור ההצלחות הרבות שנחל עורך דין פלילי שאול דבח בתיקים שניהל ובהם ייצג בתחום המשפטי הפלילי.

 

המשרד ממקום במרכז העיר ראשון לציון, בעל שלוחה בתל אביב וביבנה ונותן מענה לציבור לקוחות מכל רחבי הארץ לרבות ייצוג בכל הערכאות השיפוטיות. משרדנו משלב בין מקצוענות בתחום ההתמחות - המשפט הפלילי, ליחס אישי עבור כל הלקוח ולקוח עד השגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

תחומי התמחות במשפט הפלילי 

 

מחיקת רישום פלילי / משטרתי
אלימות במשפחה
התמחות בגישור וגירושין
מפת אתר
שחרור ממעצר
נהיגה בשכרות
עבירות המתה
עבירות כלכליות
עבירות סמים
עורך דין צבאי
חקירה במשטרה
שחרור ממעצר
מחיקת רישום פלילי
עבירות תקיפה ואלימות
תקיפת שוטרים
עבירות מין
עבירות רכוש
ייצוג קטינים​

תחומי התמחות במשפט משפחה וגירושין 

 

גישור
גירושין
ייצוג בבית המשפט לעינייני משפחה
ייצוג בבית הדין הרבני
הסכמי ממון
חלוקת רכוש
צוואות
ירושות
הסדרי ראיה
משמרות​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il
טלפון: 03-5094509
נייד: 052-2340999
פקס: 1533-5096509
shauldabbahlaw@gmail.com​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח. במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי לפי הפרטים הנ"ל.

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

03-5094509       |       052-2340999       |       1533-5096509       |       shauldabbahlaw@gmail.com​