פרשת הניצבים

סגן מפקד משטרת ישראל, הסמפכ"ל, ניצב ניסים מור.

מפקד מחוז ירושלים – ניצב ניסו שחם.

ניצב יוסי פריינטי – מפקד מחוז ירושלים שהחליף בתפקיד את ניצב ניסו שחם.

מפקד מחוז המרכז ניצב ברונו שטיין.

מפקד להב 433 – ספינת הדגל במשטרת ישראל, חוד החנית במלחמה בשחיתות – ניצב מנשה ארביב.

מפקד מחוז ש"י ניצב קובי כהן.

 

אמש באירוע חגיגי של צמרת הפיקוד של משטרת ישראל ובנאום קצת פחות חגיגי של מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יוחנן דנינו, התבשרו כי למעשה רובה ככולה של צמרת הפיקוד במשטרת ישראל, לא קיימת. צמרת הפיקוד של ניצבי המשטרה, הלכה למעשה נופלים בזה אחר זה, אל תתבלבלו, לא המדובר חלילה על נפילתם בקרב הרואי כמו אותם שוטרים הכפופים להם שמוסרים נפשם מדי יום ביום, השוטרים הזוטרים יש קוראים להם, המדובר בנפילת כקוביות דומינו, והסיבות לכך רחוקות שנות אור מהסיבות "הנכונות"…אמש התבשרנו כי לקח יומיים לתת לנו הציבור לעכל את פרישתו של ניצב קובי כהן מפקד מחוז ש"י, והנה "גנב" את הכותרת, מפקדו, סמפכ"ל משטרת ישראל, ניצב ניסים מור.

אני בטוח כעורך דין פלילי וכמו רבים אחרים, גם חלק מכם, בהתחלה כשקרא את הכותרות על ניצב שנחשד, ייחס את הדבר "לידיעה הישנה" אודות ניצב כהן, אך לא כך הדבר, המדובר בניצב הבכיר ביותר בשורות משטרת ישראל, מי שרואה, מן הסתם ראה, את עצמו כמועמד מוביל לרשת בחודשים הקרובים את רב ניצב יוחנן דנינו ולשבת על כס המפכ"לות. מבלי לתקוע יתדות ומבלי לחרוץ את דינו וגורלו של כל אחד מהניצבים הללו, אצל רובם, מהות החשדות נעות סביב הנושא המיני וניצול כח השררה.

גם אם נשים לרגע בצד את העובדה שמדובר בקצינים רמי דרג בדרגתם ובשוטרות זוטרות מן הסתם, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי המדובר בגבר בשנות החמישים לחייו ובנשים צעירות, בד"כ בשנות העשרים המאוחרות או השלושים המוקדמות לחייהן…

נשים צעירות שכל חטאן היה שרצו לשרת את הציבור ולתרום לביטחון המדינה ולשלום הציבור על ידי התגייסותן לשירות משטרת ישראל.

אני מניח שגם רוב אותם ניצבים נשואים, בעלי משפחות, הורים לילדים, בנים ובנות שאולי גילן כגיל המוטרדות לפי החשדות… הדבר מעורר שאת נפש עמוקה.

 

 שעיסוקו משיק מדי יום ביום לשוטרים, סוהרים, אנשי ליווי, חוקרים, צר לי, באמת צר לי עבור כל אותם עשרות אלפי שוטרים, שעמם מן הסתם אני מתנגח מדי יום ביומו, אך שוטרים שעושים עבודתם נאמנה ונאלצים לראות מלמטה, את צמרת הפיקוד בוערת, צמרת הפיקוד בוערת והניצבים בזה אחר זה נפלטים ממנה.

בימים אלו כעורך דין פלילי אני מייצג מספר לקוחות הנחשדים בעבירות זהות, לעבירות בהם נחשדים אותם ניצבים. טענתם של הלקוחות ובני משפחתם שכולם, ללא יוצא מן הכלל יצרו קשר עם משרדי הבוקר ואמש, מדוע?! מדוע אותם ניצבים זוכים ליחס מגופי החקירה, יחס שלקוחותיי רק יכולים "לחלום עליו"… כמובן שהסברתי לבני המשפחות שמערכת המשפט עושה צדק ומתעלמת משיקולים פסולים :מבחן בוזגלו" אם תרצו, אלא ניתן לטמון את הראש בחול, נוכח התחושה הקשה, שהגוף שאמור לבחון ולחקור את העבירות בנושא עבירות מין ואף לייצג את המדינה והאינטרס הציבורי בבית המשפט באמצעות חבריי התובעים, אותו גוף לא פועל כממרת "נאה דורש נאה מקיים".

 

משטרת ישראל חייבת לנו האזרחים שני דברים, בטחון ותחושת בטחון.אין כל טעם בביטחון אמיתי ללא תחושת הביטחון שמחלחלת לציבור, ותחושת הביטחון היא גם ביטחון בעושים במלאכה, שהם נקיי כפיים ונוהגים בחייהם על פי אמות המידה שנדרשות מאיתו הציבור, האזרח הקטן.

כולי תקווה שמח"ש שתמשיך למלא חלקה נאמנה ולאחל לנו אזרחי המדינה, שהקברניטים בצמרת המשפט, היועמ"ש ופרקליט המדינה, ינהגו בצורה שקופה, מידתית ונחרצת בכדי למגר את התופעה הבזויה של ניצול כח השררה לתאוות מיניות על יד כל נושאי המשרה בישראל.

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח.

במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר בתחתית הדף, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

 

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל"צ.

טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509

נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999

בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

 

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

 

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.

שליחה

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

עורך דין שאול דבח

 

 

משרד עו"ד פלילי, גירושין ומשפחה שאול דבח מתמחה בתחום המשפט הפלילי: ייעוץ משפטי יסודי ואפטיבי במגוון סוגיות משפטיות, החל משלב החקירה במשטרה ועד לייצוג בבית המשפט.

 

לכל אחד ואחת מגיע לקבל ייעוץ משפטי איכותי!

 

בשלהי שנת 2004 נוסד משרד עו"ד פלילי שאול דבח. משרד עורכי הדין הינו משרד בוטיק, בעל מוניטין רב שנצבר עם השנים לאור ההצלחות הרבות שנחל עורך דין פלילי שאול דבח בתיקים שניהל ובהם ייצג בתחום המשפטי הפלילי.

 

המשרד ממקום במרכז העיר ראשון לציון, בעל שלוחה בתל אביב וביבנה ונותן מענה לציבור לקוחות מכל רחבי הארץ לרבות ייצוג בכל הערכאות השיפוטיות. משרדנו משלב בין מקצוענות בתחום ההתמחות - המשפט הפלילי, ליחס אישי עבור כל הלקוח ולקוח עד השגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

תחומי התמחות במשפט הפלילי 

 

מחיקת רישום פלילי / משטרתי
אלימות במשפחה
התמחות בגישור וגירושין
מפת אתר
שחרור ממעצר
נהיגה בשכרות
עבירות המתה
עבירות כלכליות
עבירות סמים
עורך דין צבאי
חקירה במשטרה
שחרור ממעצר
מחיקת רישום פלילי
עבירות תקיפה ואלימות
תקיפת שוטרים
עבירות מין
עבירות רכוש
ייצוג קטינים​

תחומי התמחות במשפט משפחה וגירושין 

 

גישור
גירושין
ייצוג בבית המשפט לעינייני משפחה
ייצוג בבית הדין הרבני
הסכמי ממון
חלוקת רכוש
צוואות
ירושות
הסדרי ראיה
משמרות​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il
טלפון: 03-5094509
נייד: 052-2340999
פקס: 1533-5096509
shauldabbahlaw@gmail.com​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח. במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי לפי הפרטים הנ"ל.

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

03-5094509       |       052-2340999       |       1533-5096509       |       shauldabbahlaw@gmail.com​