עורך דין גירושין

גירושין הוא אחד המצבים אשר אף אחד אינו מאחל לעצמו להגיע אליהם.

עם זאת, המציאות מראה לנו כי היום תהליכי גירושין הם חלק בלתי נפרד מהחברה שלנו, וכי כל זוג שלישי בישראל עובר גירושין בשלב כזה או אחר של נישואיו.

רבים אף עוברים זאת יותר מפעם אחת.

לכן, יש לעשות הכל על מנת לעבור את התהליך בדרך הנכונה ביותר, כאשר גם חלוקת הרכוש תיעשה בצורה הוגנת וגם באופן כזה שיאפשר קשר טוב גם לאחר פירוק החבילה, במיוחד כשיש ילדים בתמונה.

אחד הצעדים שישפיעו מאוד על הדרך בה תעברו גירושין היא בחירת .

 

בתחום עריכת הדין ישנן התמחויות רבות, ממש בדומה לרפואה.

לכן, אם שמו של עורך דין פלילי הולך לפניו, פנו אליו רק בהקשר הפלילי. במידה והוא לוקח פה ושם תיקי גירושין להשלמת הכנסה, אל תהיו הלקוחות שיסייעו לו להשלים הכנסה.

לא לשם כך אתם זקוקים לעורך דין.

תיקי גירושין הם בדרך כלל תיקים סבוכים במיוחד וחשוב להיות בקיא היטב בכל החוקים והתקדימים המשפטיים שישנם, לדעת כיצד לפעול מול בית הדין הרבני או בית הדין לענייני משפחה וגם כיצד להביא לכך שתצאו עם מינימום נזקים.

לכן, חשוב לשכור עורך דין גירושין אשר עוסק כל כולו בתחום זה.

במיוחד בתהליך רגיש כמו גירושין שיכול לגרום למשבר גדול בחייו של אדם, חשוב כי עורך דין גירושין אותו שוכרים יהיה אדם נעים, אדם שתהיה כימיה עימו, שתרגישו בנוח לפנות אליו בכל בעיה ולשתפו בכל דבר שקורה בהקשר של תיק הגירושין.

לכן, גם אם קיבלתם המלצה על עורך דין מסויים, בדקו היטב כי הוא מתאים לכם באישיותו.

 

היום תהליך גירושין לא חייב להתקיים רק בין כותלי בית המשפט.

ישנה אופציה נוספת שהיא הגישור – הגעה להסכמה לגבי כל סעיף וסעיף בדיונים בהם משתתפים רק אתם והמגשר.

המגשר הוא עורך דין גירושין אשר התמחה בגישור.

גם אם אתם בוחרים בניהול התיק בדרך הקונבנציונלית, עורך דין שהוא גם מגשר יעשה זאת בדרך רגועה יותר תוך ניסיון להגיע להסכמות ולא לעורר מלחמות מיותרות באמצעות הניסיון והידע שלו על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר ללקוח שלו בזמן המועט שניתן.

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח.

במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר בתחתית הדף, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

 

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל"צ.

טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509

נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999

בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

 

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

 

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.

שליחה

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

עורך דין שאול דבח

 

 

משרד עו"ד פלילי, גירושין ומשפחה שאול דבח מתמחה בתחום המשפט הפלילי: ייעוץ משפטי יסודי ואפטיבי במגוון סוגיות משפטיות, החל משלב החקירה במשטרה ועד לייצוג בבית המשפט.

 

לכל אחד ואחת מגיע לקבל ייעוץ משפטי איכותי!

 

בשלהי שנת 2004 נוסד משרד עו"ד פלילי שאול דבח. משרד עורכי הדין הינו משרד בוטיק, בעל מוניטין רב שנצבר עם השנים לאור ההצלחות הרבות שנחל עורך דין פלילי שאול דבח בתיקים שניהל ובהם ייצג בתחום המשפטי הפלילי.

 

המשרד ממקום במרכז העיר ראשון לציון, בעל שלוחה בתל אביב וביבנה ונותן מענה לציבור לקוחות מכל רחבי הארץ לרבות ייצוג בכל הערכאות השיפוטיות. משרדנו משלב בין מקצוענות בתחום ההתמחות - המשפט הפלילי, ליחס אישי עבור כל הלקוח ולקוח עד השגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

תחומי התמחות במשפט הפלילי 

 

מחיקת רישום פלילי / משטרתי
אלימות במשפחה
התמחות בגישור וגירושין
מפת אתר
שחרור ממעצר
נהיגה בשכרות
עבירות המתה
עבירות כלכליות
עבירות סמים
עורך דין צבאי
חקירה במשטרה
שחרור ממעצר
מחיקת רישום פלילי
עבירות תקיפה ואלימות
תקיפת שוטרים
עבירות מין
עבירות רכוש
ייצוג קטינים​

תחומי התמחות במשפט משפחה וגירושין 

 

גישור
גירושין
ייצוג בבית המשפט לעינייני משפחה
ייצוג בבית הדין הרבני
הסכמי ממון
חלוקת רכוש
צוואות
ירושות
הסדרי ראיה
משמרות​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il
טלפון: 03-5094509
נייד: 052-2340999
פקס: 1533-5096509
shauldabbahlaw@gmail.com​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח. במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי לפי הפרטים הנ"ל.

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

03-5094509       |       052-2340999       |       1533-5096509       |       shauldabbahlaw@gmail.com​