הדרבי התל אביבי

מדובר בפרשה שמסעירה ממש בימים אלו את עולם הכדורגל על שחקניו, עסקניו, פרשניו ובעיקר קהל אוהדיו… האוהדים השפויים שכל משאת לבם היא ליהנות ממשחק כדורגל הוגן ורווי שערים ולצערנו הדבר נמנע מהם.

יום ראשון בערב, אצטדיון בלומפילד שביפו, 15000 אלף צופים, חלקם הגדול והמכריע אנשים מהשורה שומרי חוק שבאו ליטול חלק בחוויה הספורטיבית, והמשחק משודר בערוצי הטלוויזיה בשידור חי.

 

לפתע לאחר כשליש מהזמן החוקי של המשחק, מתפרץ אוהד הפועל לרחבי המגרש, עולה על כר הדשא ותוקף את כוכב מכבי תל אביב ערן זהבי, שחקנה בדימוס של הפועל תל אביב וגילוי נאות… שכן נחמד ביותר יש לציין.

מרגע דבר התקיפה וההתגוננות של שחקן מכבי תל אביב, התגוננות שזיכתה אותו בכרטיס אדום, ניתן האות להשתלשלות אירועים בלתי ספורטיביים בעליל, התפרצות לכר הדשא של אוהדי שתי הקבוצות ועוד מכובדים אלו ואחרים שמקומם אולי ביציע הכבוד, אך רק שם – אירועים שהביאו להפסקת המשחק בפועל.

כמובן שחלק מהאוהדים של שתי הקבוצות נעצרו ונחקרו במשטרה. ביום שני בבוקר העצורים הובאו בפני שופט מעצרים תורן בבית המשפט השלום בתל אביב, אשר האריך את מעצרם של רובם ככולם למס' ימים נוספים בכדי שיהא בידי המשטרה למצות את החקירה ולבוא בהמלצה לתביעות.

 

אירועים חמורים גוררים אירועים חמורים עוד יותר ולאחר שהסתיים הדיון בהארכת מעצרם של חבריהם למועדוני המעריצים, התארגנו שתי חבורות משני המחנאות ובפתחו שלך בית המשפט, החלה תגרה המונית שרק בהתערבות אנשי משמר בתי המשפט פסקה, לא לפני שהמתקוטטים נעצרו גם כן.

כיום נשמעות טענות הדדיות הן ממחנאות אוהדי הפועל תל אביב ומכבי תל אביב והן מהנהלת שתי הקבוצות והנהלת הליגה על מוסדותיה.

 

היום גם הוחלט על ידי התובע הכללי של ההתאחדות לכדורגל כי ערן זהבי לא יועמד לדין משעתי לאור מה שחלק יכנו הגנה עצמי וחלק יאמרו התקוטטות עם האוהד.

המשטרה מן הסתם מפנה אצבע מאשימה לחברת האבטחה שהייתה אמונה על אבטחת המשחק לרבות אי הירידה לכר הדשא – חברת אבטחה שכבר הודע לה כי חוזה ההתקשרות עימה הופסק לאלתר וזאת לאור ביצועיה או אי עמידה במשימה.

 

חברת האבטחה מן הסתם תפנה אצבע מאשימה למשטרה שמונעת מאנשי חברת האבטחה סמכויות המוקנות לשוטרים עת מילוי תפקידם.

ההתאחדות תלין על שניהם יחד והאוהד על כולם כאחד.

איך נכתב?!… "לניצחון אבות רבים והתבוסה יתומה"…

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח.

במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר בתחתית הדף, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

 

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל"צ.

טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509

נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999

בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

 

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

 

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.

שליחה

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

עורך דין שאול דבח

 

 

משרד עו"ד פלילי, גירושין ומשפחה שאול דבח מתמחה בתחום המשפט הפלילי: ייעוץ משפטי יסודי ואפטיבי במגוון סוגיות משפטיות, החל משלב החקירה במשטרה ועד לייצוג בבית המשפט.

 

לכל אחד ואחת מגיע לקבל ייעוץ משפטי איכותי!

 

בשלהי שנת 2004 נוסד משרד עו"ד פלילי שאול דבח. משרד עורכי הדין הינו משרד בוטיק, בעל מוניטין רב שנצבר עם השנים לאור ההצלחות הרבות שנחל עורך דין פלילי שאול דבח בתיקים שניהל ובהם ייצג בתחום המשפטי הפלילי.

 

המשרד ממקום במרכז העיר ראשון לציון, בעל שלוחה בתל אביב וביבנה ונותן מענה לציבור לקוחות מכל רחבי הארץ לרבות ייצוג בכל הערכאות השיפוטיות. משרדנו משלב בין מקצוענות בתחום ההתמחות - המשפט הפלילי, ליחס אישי עבור כל הלקוח ולקוח עד השגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

תחומי התמחות במשפט הפלילי 

 

מחיקת רישום פלילי / משטרתי
אלימות במשפחה
התמחות בגישור וגירושין
מפת אתר
שחרור ממעצר
נהיגה בשכרות
עבירות המתה
עבירות כלכליות
עבירות סמים
עורך דין צבאי
חקירה במשטרה
שחרור ממעצר
מחיקת רישום פלילי
עבירות תקיפה ואלימות
תקיפת שוטרים
עבירות מין
עבירות רכוש
ייצוג קטינים​

תחומי התמחות במשפט משפחה וגירושין 

 

גישור
גירושין
ייצוג בבית המשפט לעינייני משפחה
ייצוג בבית הדין הרבני
הסכמי ממון
חלוקת רכוש
צוואות
ירושות
הסדרי ראיה
משמרות​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il
טלפון: 03-5094509
נייד: 052-2340999
פקס: 1533-5096509
shauldabbahlaw@gmail.com​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח. במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי לפי הפרטים הנ"ל.

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

03-5094509       |       052-2340999       |       1533-5096509       |       shauldabbahlaw@gmail.com​