הפעם ברצוני לעניין אתכם ולספר לכם על אירוע אשר הוכיח חד משמעית את הנחת העבודה שלי, לפיה שכירת שירותיו של  וזאת בהקדם האפשרי, הינן תנאי הכרחי בכדי לצאת בשן ועין מהסכנה המרחפת מעל ראש חשוד בעבירות פליליות ו/או נאשם בתיק פלילי.

 

לפניכם אירוע קשה, שבזכות מומחיות בתחום הפלילי עם דגש על עבירות מין, עלה בידי לסכל מזימה מתוכננת שתכליתה הייתה הפללת הלקוח שלי בעבירות מין כנגד מזכירתו וזאת בכדי להלך עליו אימים בכדי שיחזור בו מתלונה שהוא הגיש כנגד אביה של אותה מזכירה.

 

בסופו של יום לאחר מאבק לא פשוט מול רשויות החקירה, תיק החקירה בו הלקוח שלי היה חשוד בעבירות מין כנגד המזכירה, נסגר על ידי רמ"ח החקירות ואילו התיק בו הלקוח שלי הוא המתלונן, עבר לעיון הפרקליטות לבחינת השאלה האם, להעמיד את אביה של המזכירה לדין בגין תקיפת מרשי.

 

בשלהי חודש ינואר השנה פנה אל משרדי, אדם שספר לי כי הוא הבעלים והמנכ"ל בפועל של חברת מזרנים באזור המרכז וככל הנראה נפל למזימה של מזכירתו לשעבר, אשר נגד אביה הוא הגיש תלונה בגין תקיפה.

 

לאחר שיחה עם הלקוח התבהרה התמונה ועלה כי המדובר במזכירה, אשר פוטרה מעבודתה בשל כשלים חמורים בתפקודה ושגרמו להפסדים כספיים בעסק.אותה מזכירה לא קבלה את רע הגזירה ובאחד הימים עת מרשי היה עם לקוחות בעסק, אביה של המזכירה הגיע למקום ולאחר דין ודברים תקף בברוטאליות את מרשי.

 

מרשי ההמום והחבול פנה אל משטרת ראשל"צ והגיש תלונה בגין האירוע האמור.

ככל הנראה אותה מזכירה ואביה שחששו מאימת הדין, בצעד הגנתי, פנתה אל משטרת ראשל"צ והגישה תלונה כנגד מרשי בגין הטרדה מינית בעבודה וכן תקיפה סתם.

 

מרשי שלא ידע על התלונה נגדו, פנה אל משטרת ראשל"צ לברר מה עלה בתלונתו ובמעמד החגיגי בו הודיעו לו כי תלונתו נגנזה, הודע לו כי הוא חשוד שדרוש לחקירה ומרשי נחקר באזהרה.

 

כאן הלקוח הבין שמוטב שיפנה אליי ומרגע זה התערבתי.

 

פניתי למשטרת ראשל"צ בשתי עתירות:

הראשונה לסגירת תיק החקירה נגד מרשי – עתירה שהתקבלה והתיק נסגר כאמור.

עתירה שנייה לפתיחת תיק החקירה בו מרשי מתלונן – עתירה שהועברה לפרקליטות וממתינה להחלטת פרקליטת מחוז.

 

בעתירות המשולבות שלי טענתי שחפותו של מרשי זועקת לשמיים.בקשתי שתבוצע בדיקת פוליגרף ועד היום אני ממתין לתשובת קצין החקירות… מן הסתם כבר בטל בשישים.

הסברתי שמדובר בתחבולה של אותה מזכירה ואביה בכדי להימלט מאימת הדין וטענותיי נפלו על אוזן קשובה.

 

לא צריך לפרט יותר מדי מה היה דינו של הלקוח שלי אם היה מורשע בעבירות המיוחסות לו ועל ההשפעה שהייתה להרשעה עליו הן בפן המשפחתי והן על העסק שבנה בשתי ידיו.

הטרדה מינית במקום העבודה

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח.

במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר בתחתית הדף, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

 

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל"צ.

טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509

נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999

בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

 

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

 

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.

שליחה

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

עורך דין שאול דבח

 

 

משרד עו"ד פלילי, גירושין ומשפחה שאול דבח מתמחה בתחום המשפט הפלילי: ייעוץ משפטי יסודי ואפטיבי במגוון סוגיות משפטיות, החל משלב החקירה במשטרה ועד לייצוג בבית המשפט.

 

לכל אחד ואחת מגיע לקבל ייעוץ משפטי איכותי!

 

בשלהי שנת 2004 נוסד משרד עו"ד פלילי שאול דבח. משרד עורכי הדין הינו משרד בוטיק, בעל מוניטין רב שנצבר עם השנים לאור ההצלחות הרבות שנחל עורך דין פלילי שאול דבח בתיקים שניהל ובהם ייצג בתחום המשפטי הפלילי.

 

המשרד ממקום במרכז העיר ראשון לציון, בעל שלוחה בתל אביב וביבנה ונותן מענה לציבור לקוחות מכל רחבי הארץ לרבות ייצוג בכל הערכאות השיפוטיות. משרדנו משלב בין מקצוענות בתחום ההתמחות - המשפט הפלילי, ליחס אישי עבור כל הלקוח ולקוח עד השגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

תחומי התמחות במשפט הפלילי 

 

מחיקת רישום פלילי / משטרתי
אלימות במשפחה
התמחות בגישור וגירושין
מפת אתר
שחרור ממעצר
נהיגה בשכרות
עבירות המתה
עבירות כלכליות
עבירות סמים
עורך דין צבאי
חקירה במשטרה
שחרור ממעצר
מחיקת רישום פלילי
עבירות תקיפה ואלימות
תקיפת שוטרים
עבירות מין
עבירות רכוש
ייצוג קטינים​

תחומי התמחות במשפט משפחה וגירושין 

 

גישור
גירושין
ייצוג בבית המשפט לעינייני משפחה
ייצוג בבית הדין הרבני
הסכמי ממון
חלוקת רכוש
צוואות
ירושות
הסדרי ראיה
משמרות​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il
טלפון: 03-5094509
נייד: 052-2340999
פקס: 1533-5096509
shauldabbahlaw@gmail.com​

צרו קשר

 

משרד עו"ד שאול דבח © 2004 
רחוב משה לוי 11, ראשל"צ
www.ds-lawyer.co.il

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח. במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי לפי הפרטים הנ"ל.

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

03-5094509       |       052-2340999       |       1533-5096509       |       shauldabbahlaw@gmail.com​